Kerko me Shume ne Web

Album Tracker

Saturday, 7 November 2009


Album Tracker


Duck Software

Album Tracker do t'ju ndihmojë të katalogut të gjitha mediat tuaja muzikë me 18 fusha të ndryshme të përshtatet duke përfshirë Title, Artist, Category, Vlera, Media, Data e Drejta e Autorit, Blerje Çmimi, kreshmëve të mëdha për të, huazon Data, Label, Rating, Kushti, Location, Length, Producer, inxhinier, dhe një fushë grafik. Album Tracker ka një të thjeshtë, të lehtë për të përdorur ndërfaqe jo vetëm që e bën të lehtë për të hyrë në informata, por gjithashtu e bën të lehtë të shfletoni, lloj, dhe raporteve të shtypura në informacion që keni futur. Karakteristika të tjera përfshijnë raportet doganore, etiketat, bazës së të dhënave në kërkim, madhësia e eksport / importit, një seksion Shenimet, një seksion Songs, dhe më shumë.Software Cmimi: $ 14,95

Software Version: 2.2

Software-Release Date: 10-17-00Size: 0,63 MB

Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, Windows2000Download Page: Album Tracker Download

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.