Kerko me Shume ne Web

ContextConvert Pro

Monday, 21 September 2009


ContextConvert Pro Mystik Media Përshtatshëm, i fuqishëm, dhe shumë aplikim configurable Windows për konvertimin në mesin e pothuajse të gjitha formatet e mundshme multimediale. Integruar ngushtë me interface Windows, ContextConvert Pro siguron aftësinë menjëhershëm konvertimit nga çdo kontekst Windows (right-click) menu. Simply right-click on ndonjë audio, image, video apo fotografi, dhe ju mund të konvertohet menjëherë atë në ndonjë format tjetër i mbështetur. Ju mund predefine dosje që do të përmbajë fotografi tuaj të konvertohet, të lejon të plotë conversions tuaj skedë me një klik të vetëm. Konfigurimet e gjithëpërfshirës dhe pronave të disponueshme për kontrollin e prodhimit të plotë, duke përfshirë frekuenca audio, bitrate, dhe kanalet; codecs AVI; lloje MPEG (MPEG-1 standarde, MPEG-1 me zgjerimet VCD, MPEG-2 standarde, MPEG-2 me Super VCD extensions dhe MPEG-2 me zgjerimet DVD), profilin WMV, cilësia e imazhit, dhe ngjyra image thellësi. Multi-image faqe konvertimin mbështetje është e gjerë. Ju mund të konvertohet nga nje multi-format faqe në tjetrën, ekstrakt shumë-pamje faqe dhe për të krijuar një grup të dosjeve individuale, grab faqen e parë vetëm një fotografi shumë-faqe, ose të ndërtojnë një shumë të ri-file faqe nga imazhe të zgjedhura. Dy-konvertim mënyrë janë të mbështetura në mes Audio CD Tracks (CDA), MP3, WMA, OGG, dhe WAV. Konvertimi nga VOX, RAW, MPC, G.726, G.723, G.721, AIFF, AU dhe për çdo të formateve të sipërpërmendura është mbështetur gjithashtu. Per video, konvertimet midis AVI, MPEG-1, MPEG-2, WMV, ASF dhe janë të siguruara. Fotografitë mund të konvertohet në formatet e mëposhtme: ACS, AFP, ANI, AWD, BMP, Cal, CGM, cin, CLP, CMP, CMX, CRW, cur, ulur, DCR, DCS, DGN, Dib, DjVu, DRW, DWF , dwg, DXF, ECW, EMF, EPS, EXIF, FAX, përshtatet, FPX, GBR, kek, GIF, ICA, ICO, IFF, IMG, Thuaj, J2K, JBIG, JIF, JPG, JTF, KDC, LMA, LBM , MAC, MDA, MSP, PBM, PCD, PCL, PCT, PiCture eXchange, PDF, PGM, PNG, PNM, ppm, PSD, PSP, PLT, PTK, RAS, SCT, SFF, SGI, shp, SID, SMP, SUN , SVG, TIFF, TGA, XBM, XPM, WMZ, dhe më shumë! Software Cmimi: $ 40,00 Software Version: 2,06 Software-Release Date: 9-3-04 Size: 8,00 MB Platformë: Win98, WinME, WinXP, Windows2000, Windows2003 Download Page: ContextConvert Pro Download

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.