Kerko me Shume ne Web

Playa!TraX Media Player

Monday, 21 September 2009

Playa! Trax Media Player SlimSlam Zgjidhje Çfarë është Playa! Trax? What does it do? Këtu është një shembull - Playa! Trax është i papunë konkurrojnë në system tray, jo muzika, nuk ka bërë asgjë. Ju nisur një lojë të plotë ekran, Half-Life 2 për shembull, Playa! Trax më vete menjëherë do të fillojnë të luajnë Half-Life 2 tuaj playlists dhe ngarkesat një konfigurimit (që ju përcaktoni) i cili ju lejon kontrollin muzikë (ndoshta përmes një çelësat pak të tastierës tuaj) pa pasur nevojë të shohin lojtar. Ju kaloni në një tjetër lojë le të themi Madden NFL Football, edhe një herë Playa! Trax fillon të luajë playlists Madden tuaj, dhe ngarkesat e një konfigurim të dhëna, që kështu të mund të kontrollojë lojtar pa patur nevojë për të parë atë, ndoshta përmes një butonat gamepad disa këtë herë. Playa! Trax do të bëjnë të njëjtën për shfletuesit tuaj web ose klient email-i ose ndonjë kërkesë ose lojë ju dëshironi. Playa! Trax është gjithashtu një e përditshme e madhe e përgjithshme mediat përdorin player. Lojtar funksionet e Kontrollit përmes gamepads, joysticks, rrotave gara, tastierë dhe maus ose çdo kombinim tjetër i pajisjeve të dhëna që ju zgjidhni. Mappable (Bindable) funksionon përfshijnë - Play, Stop, Pause, Next Track, Track Previous, Next Playlist, Playlist e mëparshme, të kërkojë Forward, kërkojnë prapa, Volume Up, Vëllimi Down, Vëllimi Mute, përsëritura dhe të rastësishme. Automatikisht nis lidhur playlists kur ai zbulon aplikacioneve tuaja të preferuara running. Mundëson konfiguracione të shumëfishta dhe grupimin e tyre bazuar mbi lloje të aplikimit. psh. një config për përdorim të përgjithshëm, një config për shfletim të internetit, një konfigurimi për lojërat gamepad, një konfigurimi për lojërat levë. Convenient tray icon mode mban lojtar nga rruga ndërsa ende lejuar kontroll të plotë. Redaktor Advanced playlist. Perfect for lojrave ekran të plotë ose kërkesat kur qasje në një funksionet e lojtarëve të zakonshëm është i papërshtatshëm apo e pamundur. Audio merret me shumë popullor dhe formatet video duke përfshirë - mp3, MP2, MPA, wav, au, aif, AIFF, snd, wma, avi, qt, mov, mpg, mpeg, m1v, wmv, mesi, midi, RMI, jpg, bmp, gif, tga. Software Cmimi: $ 20,00 Software Version: 1.0.1 Software-Release Date: 9-4-04 Size: 1,32 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, Windows2000, WinXP, Windows2003 Download Page: Playa! Trax Media Player Download

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.