Kerko me Shume ne Web

mp3-2-wav converter

Monday, 21 September 2009


mp3-2-konvertim wav Pa pagesë Shkarko MP3-2-WAV Converter është pa pagesë mp3 decoder që ju lejon të konvertojë fotografi në fotografi MP3 WAV në mënyrë që të djegur ata në një CD. Programi mund të normalizohen fotografi si rezultat, duke shmangur ulje-ngritje të përbashkët në vëllim. Programi ka një ndërfaqe të vogël dhe kompakt dhe i lehtë për t'u përdorur. A është e mundur për t'u përdorur si plug-in for MP3 File Editor shumë. Software Çmimi: Freeware Software Version: 1,16 Software-Release Date: 11-20-02 Size: 0,95 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, Windows2000, WinXP, Windows2003 Download Page: mp3-2-Shkarko wav konvertim

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.