Kerko me Shume ne Web

Rosoft Media Player

Monday, 21 September 2009


Rosoft Media Player Rosoft Inxhinierike Rosoft Media Player eshte nje media player e vërtetë që ajo luan të gjitha file formats që është mbështetur nga ju ACM codecs instaluar nga ju makinë. Ky program është perfekt për të krijuar lista të luajë për ju dhe dosjet mp3 wma me. Ju mund edhe redakto mp3 tags easaly me këtë program Që nga ajo përdor codecs ACM instaluar në kompjuterin tuaj ky program mund të luajnë ndonjë fotografi bascally mediat në kompjuterin tuaj për aq kohë sa ju keni të drejtë të instaluar codec. Për informacion të rejat më të fundit shih faqen tonë histori. Software Çmimi: Freeware Software Version: 3.5 Software-Release Date: 3-18-04 Size: 2,87 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000, Windows CE, Unix Download Page: Rosoft Media Player Download

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.