Kerko me Shume ne Web

FreeMP3 Player

Monday, 21 September 2009


FreeMP3 Player FreeWire P2P FreeMP3 Lojtari është një e plotë-featured audio player for Windows. MP3, OGG Vorbis, WAV, dhe rishikim Audio CD janë të mbështetur në një shkëlqyeshëm, interface skinnable plotësisht. FreeMP3 Player gjithashtu mbështet dhe Icecast SHOUTcast streaming audio dhe RTP streaming, dhe përmban një 10-grupi barazimin e grafike. Menaxheri i integruar playlist lejon për menaxhimin dhe tagging muzikë tuaj, dhe për të krijuar dhe importon playlists. M3U playlist fotografi PLS dhe janë të mbështetur plotësisht në shfletuesin muzikë. Metadata lookup CD është gjithashtu e integruar. Versioni i fundit rrit stabilitetin dhe performancën. Software Çmimi: Freeware Software Version: 2,4 Software-Release Date: 5-1-03 Size: 3,12 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: FreeMP3 Player Download

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.