Kerko me Shume ne Web

Comodo Internet Security 3.5

Friday, 28 August 2009


Çfarë thonë për përdoruesit e PC-së çmimin e Comodo firewall fitues: "Kjo është një firewall shkëlqyer .... një firewall shumë të ngurta që tashmë mund të konkurrojnë me disa lojtarë të mëdha. Një veçori pak më shumë dhe për të mbajtur atë si të mirë ashtu siç është tani, Holy Cow! Kjo mund të jetë firewall! Wonderful qëndrim rreth këtu dhe mbështetja është e shkëlqyer. Very nice indeed i dha një Gerador de 5. Unë nuk kanë pasur një çështje me vetë firewall. I love duken dhe ndihen të tij, duke qetë ndryshe nga të tjerët. Kam pasur port, program ose ndonjë çështje të tjera duke bllokuar me këtë firewall dhe do të vazhdojnë dhe do të GJITHMONË vazhdojnë të përdorin atë. Pas përdorimit ZA për vite me rradhë, është si shkojnë nga një larosh në një kalë i egër. Është një nga ata programe që bëhet vetëm një pjesë të kompjuterit tuaj, siç ishte bërë atje. Gotta love it. Paul I vetëm të kërkuar për të thënë faleminderit. Kam provuar firewall tuaj dhe kjo është pa dyshim, më të mirë firewall kam përdorur kurrë. Për herë të parë, kalova Shields UP-së me 100% rating Stealth ... Excellent job!. Unë jam shumë i mirëpresim të instalimit Comodo Antivirus sa më shpejt që është lëshuar si një version të plotë të punës. I kishte shkarkuar versionin Beta. Unë jam më se i impresionuar me Comodo. Kam Ivault, i Verifikimit Motorr & Firewall i instaluar tani. Unë kam pasur zero çështje me këto produkte. Ju keni patjetër mori votim tim. Jmcneil Comodo Internet Security (CIS) kombinon guximshëm Comodo firewall dhe shtet-e-artit-antivirus mbrojtje në një suitë. Mbron PC tuaj kundër 1 miliard + ekzekutuesit duke përfshirë viruset, root kits, Trojans, dhe zero-sulme ditore. Më shumë se 10 milion përdorues PC nëpër botë mbështeten në Comodo për mbrojtjen e internetit gjithsej. Dhe edhe me të gjitha këto karakteristika i madh, CIS është i lirë.

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.