Kerko me Shume ne Web

Disk Write Copy Professional Edition 1.0.0.2549

Friday, 28 August 2009


Disk Shkruani Kopja e 1.x linjë produktesh është software për sistemin e menjëhershme dhe fotografi riktheje bazuar në teknologji disqe hije pronarit. Ai mbron në mënyrë të besueshme hard disk nga ndryshimet aksidentale dhe qëllim. Kur disk sistemit të mbrojtjes është aktive, Disk Shkruani Kopjo lejon për të ndaluar përdorimin e antivirus dhe pastrim regjistri kompjuterik, duke mbrojtur sistemin e përdoruesit fotografi personale nga çdo rrezik të mundshëm. Ne saje te riktheje automatike, e cila nuk kërkon ndonjë veprime të tjera nga përdoruesit, softuer shumë përfitime për zgjidhje standarde backup. Rikthimi merr vetëm disa sekonda, jo në varësi të madhësisë disk i mbrojtur, dhe nuk kërkojnë hapësirë shtesë shpërndarjen disk. Kur ju boot kompjuterin tuaj herën tjetër ju mund të jeni i sigurt se: - Kompjuter është i lirë nga viruset, worms, trojans, Spyware dhe çdo të dëmshme - Sistemi operativ dhe të gjitha dosjet janë pikërisht në të njëjtën gjendje si ju shpëtuam ata - Nuk ka histori ruhet për përdorim seancën e mëparshme - Të gjitha aktivitetet e dëmshme të kryera nga përdoruesit (p.sh. fëmijët) gjatë seancës paraprake janë të eliminohen - Të dhënat Fshi ose të korruptuar në diskun e mbrojtura mbetet e paprekur Disk Shkruani Kopja e 1.x linjë produktesh mbështet plotësisht Vista OS, duke përfshirë edhe edicionin e 64-bit. Recommended to use: HOME MBI PC - Lejon të krijoni ulje e sistemit operativ prova së bashku me të dhënat e sigurisë ZYRA PËR PC - Shpenzimet e administratës ul kompjutera - Heq nevojën për mirëmbajtjen e kompjuterëve NE KLUBE COMPUTER, INTERNET-CAFE dhe klasa të kompjuterizuara - Garanton përsosur boot-up e çdo kompjuter të mbrojtura pas mundësuar në - Zgjidh të gjitha problemet e shkaktuara nga përdoruesit nga rebooting kompjuter PAGESA PËR Terminalet - I ofron boot stabil pas ndërpritet energjia elektrike,

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.