Kerko me Shume ne Web

K7 Antivirus 7.0

Friday, 28 August 2009


K7 antivirus është 'shtëpi-user "software heqjen miqësore' virus, i cili e mbron kompjuterin juaj nga viruset, Trojans, malware dhe spyware. K7 Anti Virus Software karakteristika përfshijnë përditësimet automatike - Siguron shumë e bazës së të dhënave të fundit virus. Kohë reale skanimi - Scans kompjuterin tuaj gjatë gjithë kohës për çdo theats virus potencial. Email Scanning - Automatically scans email gjitha hyrëse dhe dalëse dhe për të bashkëngjitni skedarë virus email lindur dhe sulmet malware. Spyware Mbrojtja - mbron kompjuterin juaj nga programet e padëshiruar të tilla si trojans, worms, rootkits, adware, loggers kyç nga instalimi i tyre. Intensifikuar dhe më të shpejtë kërkim motor për të ju mbrojtur nga kërcënimet e virusit PC dhe softwares mailicious. Get your free download antivirus software gjyq. Shqyrtim Editor: Recensori, 2009-02-17 08:27:00 Përdoruesit e rregullt PC janë gjithmonë vigjilent për mundësinë e virusit dhe ndërhyrje malware në sistemet e tyre, e cila potencialisht mund të dëmtojë ata nga fshirjes ose shpërndarjen e të dhënave të gjitha e tyre të rëndësishme. Në një përpjekje për t'u marrë me sulme të tilla të dëmshme, përdoruesit e kompjuterit zakonisht antivirus preferoni aplikacione për të zbuluar dhe për të hequr viruset dhe malware të tjera nga sistemi. Nëse ju jeni gjithashtu në kërkim të një zgjidhje efektive ton mbrojtje antivirus sistemin tuaj kundër çdo kërcënimi të tillë, atëherë thjesht provoni K7 Antivirus 7,0 aplikimit. Ai mbështet ju nga skanim PC, zbulimin rootkits, viruset, malware, Trojans, spyware, etj, e ndjekur duke hequr ato nga sistemi juaj. Software kohë-reale ofron skanim, dhe email skanim për bllokimin e viruseve të hyjnë në kompjuterin tuaj. Duke përdorur K7 antivirus 7.0, ju mund të merrni sistemin tuaj të mbrojtur nga pothuajse të gjitha proceset me qëllim të keq. Ajo punon në prapavijë duke qëndruar në system tray, nga ku ju lehtë qasjen karakteristikat e tij të ndryshme. Kryesore konsol i hartuar programi antivirus është i vetë-shpjegues options. Tab Qendra e Sigurimit, ajo tregon detaje në lidhje me realtime Scanner, Email Scanner, e fundit Sistemit Skano, dhe Virus Definition. Ai përfshin gjithashtu 'tipar Tools' jep juve akses të opsioneve të ndryshme; Update Manager, Manage Kasaforta, Activity Log, Shiko Virus Informacione, dhe Open News. Përdorimi i features dhënë mund të kryejë funksione si drejtues update modes, zgjidhni dëshiruar të veprimit për viruset në karantinë ose fotografi, e shohin aktivitetin e rekord programin, dhe merrni lajmet e fundit dhe viruset formën e informacionit. Paneli i lartë programit paraqet Settings 'option' për ndryshimin konfigurimin për skanera, mbrojtjen IM, scan settings, dhe opsionet 'Ndihme' për sigurimin e informacionit të programit. Ju mund dorë analizuar sistemin tuaj me tab Skanera apo edhe orar duke përdorur skanimet tipar Detyrat. K7 Antivirus 7,0 skanim PC tuaj për viruset, malwares, spywares, keyloggers, rootkits, dhe proceset e tjera të tilla me qëllim të keq, dhe heq ato, duke shpëtuar PC tuaj kundër çdo dëmtim të mundshëm. Veçoritë e saj të lehtë në përdorim, funksionimin efikas për zbulimin e virusit dhe heqjen, dhe punën e besueshme, fiton shërbimeve një rezultat prej 3.5 pikë rating.

0 comments

Post a Comment

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

McAfee Antivirus Program i shpallur si me te Fuqishmit kunder Virusave

Nese sado pak ju ka ndihmuar Blogu yne ,atehere ju lutem ngarkoni keto dy linke ne Websitet Tuaja qe jane:http://www.you4dating.com/ si dhe blogu yne per ju ne shqip me informacione te shumta nga te gjitha lemit.http://shkarko-programe.blogspot.com/Faleminderit dhe Respekt.